Історія життя невдахи або як стати мiсіс успіх?

Рисунок2 Була така iсторія. Дiвчина Катя пiшла у перший клас. Тодi вона ще була маленькою, але батьки вважали, що вона найрозумніша дитина у світі, яка готова йти до школи у п’ять з половиною рокiв. Вони помилялися. Всiм iншим дiтям у класi було 6,7,8 рокiв. Їм вже хотiлось вчитись, а Катя гралася у iграшки пiд партою. Перші два роки вона жахливо вчилася, нiчого не розумiла, нiчого не хотiла. Постійні  проблеми з оцінками,  батьками,  однолiтками. Друзiв зовсiм не було, бо в тій школi не дружили з такими дiтьми, а тільки глузували.

Дорослiшати Катя стала у третьому класi, вона підросла i зрозумiла, що бути дурнем не гiдно для неї. Дівчинка почала серйозно ставитись до навчання, в неї з’явились подруги. Тепер її метою стало привернення уваги. Це було складно, бо своєї думки вона не мала – все вирiшували її подруги. Найгiрше було те, що в ній жила і не давала спокою “сіра миша”.

У 7-му класі Катя вирішила набратися сил та виступити на шкільній сцені. Це дивно, проте її танець отримав гору бурних оплесків, всi були враженi. В залі перегукувалися:  ” Що це за дiвчина ?”,” Чому ми не бачили її доci?” Шкода, що однокласниці не оцінили успіх Каті. Вони зустрiли її бiля школи і пригрозили тим, що зіпсують репутацію дівчини вщент, якщо та не перестане виступати. Каті було страшно,але вона не злякалась і вирiшила зробити так, як хоче сама. Вийшовши на сцену наступного разу, на середині свого танцю вона зрозуміла що музика обірвалась. Це знову були однокласниці, які видерли шнур із колонки. Катя не розгубилась і почала настукувати ритм, аудиторія підтримала. До цього ще нiхто не збагнув так зробити. Всi були вражені.

Після виступу Катя  здружилась із багатьма однолітками, а тi дiвчата вже не чіпали її. Авторитет зробив своє! Згодом вона стала старостою класу і отримала відзнаку за кращий танець школи. Її сміливість та впевненість у собі зруйнували всі непорозуміння між фантазією та реальністю. А чи можете так Ви???

Рисунок3

Залишити відповідь