ТОП-5 незвичайних подарунків

5 Скриня з коштовностями
Зовсім не обов’язково бути королем або мільярдером, щоб порадувати свою другу половинку. Один шукач скарбів підніс у подарунок своїй дружині 3 скрині з коштовностями, знайденими на затонулому кораблі.

4 Зiрка з неба.
Рисунок18Один час досить популярним подарунком було вручати власну зірку на небі. Пам’ятаєте, раніше, коли коханий зізнавався в любові, він обіцяв дістати зірку з неба. Зараз з’явилася можливість частково втілити обіцянку в реальність. Вам може бути подарований сертифікат, що підтверджує, що тепер в галактиці якась одинока зірка належить вам, і навіть носить ваше ім’я. Такий подарунок повинен принести чимало задоволення його власникові.

3 Манто довжиною пiвтора кiлометра
Щедрість великих королів минулого століття не мала меж. Так, король Франції Людовик XIV підніс у подарунок своїй дружині соболині манто. Кого зараз здивуєш таким подарунком, скажете ви?! Але головним тут є факт того, що довжина цього манто становила півтора кілометра. Королева могла спокійно здійснювати ранкові піші прогулянки по саду, не обтяжуючи себе одяганням взуття.

2 Плантацiя кактусiв
Рисунок17Одними з найвідоміших грабіжників, яких коли-небудь знала Америка, є пара Бонні і Клайд. Кажуть, що Клайд подарував своїй коханій Бонні документи на володіння плантацією кактусів, з яких роблять текілу.

1 Золота зубна щiтка
Рисунок16Дуже незвичайний подарунок у вигляді золотої зубної щітки одного разу отримав соліст групи The Rolling Stones – Мік Джаггер. Вага щітки склав 18 карат, а вартість 4000 доларів. Досі невідомо, чи використовував він щітку за призначенням, проте оцінити екстравагантний подарунок він повинен був гідно.

Анна Шойко, 7-В

 

Залишити відповідь