На скільки ризикованими можуть бути люди в різних ситуаціях?

Рисунок9У кожної людини є дві сторони – добра й зла, світла й темна, спокійна та ризикована. Спираючись на різні фактори, люди обирають, як їм вчинити. У кожної особистості є власне світобачення, думки та погляди. Саме на них дивляться люди, коли обирають шлях.

У деяких випадках ми чинимо зовсім не правильно. Іноді ми навіть не замислюємося над наслідками, адже, саме через них може змінитися ставлення інших індивідуальностей до нас. Як було сказано раніше, існує два шляхи – ризикований та спокійний. Особисто я обираю більш небезпечний, адже, це весело. Загрозливі ситуації є більш складними, вони потребують більше часу, ніж спокійні.

Рисунок10
Світобачення людини буває іноді дуже обмеженим і вона навіть не помічає, як і що вона робить. Як вчинити правильно, а як ні. Якщо поглибитися у цю тему, то можна ще зробити висновок, що дії особи можуть залежати ще від типу темпераменту. Існує усього чотири типи – меланхолік, сангвінік, холерик та флегматик. Холерик – робить людину нервовою й неврівноваженою; Флегматик – спокійною й повільною; Сангвінік – активною й позитивною; Меланхолік – депресивною й песимістичною.

Холерик, мабуть, обрав би небезпечну стежку, та ще з таємницями. Він приймає дуже поспішні рішення. Меланхолік більш спокійний, адже так йому краще. Це замкнута та сором’язлива особистість. Вона у власному світі і їй це подобається. Сангвінік – ризикований, бо він більш інтригуючий. Ця людина – поверхова. Їй більш цікаві пригоди, а ніж спокійне життя. Флегматик – спокійний. Це практична, байдужа до всього особа.

Дивлячись на темпераменти можемо сказати, що у різних випадках це відіграє велику роль. Але все ж таки, чому люди вчиняють так чи по іншому? Вони просто спираються на власний досвід, висновки, думки, почуття. Є безліч факторів, що можуть показати шлях. Більш ризикованим людям  є вузька дорога, а спокійним більш широка.

Рисунок11Більшість індивідуальностей обирає саме широку стежку, адже, вона простіша. Ми самі ставимо собі перешкоди. Ризикований шлях – це бар’єр, що ставить перед нами життя. Ми можемо оминути його, а можемо пройти з гідністю.

Спокійна стежка – це та, де нема перешкод і, де дуже просто можна пройти. Ми навіть не замислюємося над цим. Ризик чи спокій? Це питання є дуже цікавим і лише ми самі знаємо на нього відповідь. Ніхто окрім нас не може сказати, що і як нам робити. Ми самі обираємо свій власний шлях і тільки нам вирішувати. З самого початку нашого життя на нас впливають батьки, адже, вони наш приклад, і вони вкладуть у нас свої знання та досвід. Завдяки їм у нас формуються власні думки та погляди. Стаючи дорослішими, ми вже самостійно обираємо куди нам йти далі і що робити.

 

Автор

Олексій

Веб-дизайнер газети "ЕКОІНФОРМ"

Залишити відповідь