Канікули

За сьогоднішніми даними весняні канікули почнуться 21 березня 2016 року і триватимуть до 27 березня. Рисунок20 Рисунок21Канікули – час, який треба провести з толком.
Тобто з’являється шанс відпочити. Для цього не треба мати багато грошей. Головне хороший настрій і цікаві ідеї. З настроєм кожен має розбиратись сам, а от кілька ідей ніколи не завадить. Отже: що робити на весняних канікулах, якщо ти лишився в Києві?
1. Зробити те, що давно планував.
Гадаю, у кожного є речі, які хотілось би зробити, та школа не залишала вільного часу. Будь ласка! Ви маєте багато вільного часу для втілення своїх задумок)
2. Гуляти з друзями.
Заздалегідь заплануйте де і з ким ви хочете провести дні. Сходіть на прем’єру фільму. Зробіть весняну фотосесію.                                                          3. Не забувати про рідних
Зберіться великою сім’єю. Передивіться дитячі фотографії чи відео.
4. Врешті-решт виберіть подарунки і прикрасьте кімнату.
На носі свята. Не гоже бути не готовим. Найкраще підійдуть квіти.
5. Весняні види спорту
Наближається літо. Все, що не дозволяла робити холодна зима, відкривається в нових можливостях. Може, варто перейти на сонячну дієту?Звісно, цей список можна продовжувати до нескінченості. А навіщо? Просто включай фантазію. І тоді, можливо, коли будеш згадувати приємне в шкільний час, то згадаються саме ці канікули.

 

Залишити відповідь