Краще не виділятися чи мати свій стиль?

 

Imagine DragonsDream

 

1394019946general_pages_05_march_2014_i9121_vosmiklassnica_pytalas_vynesti_iz_magazina_lubimye_knigi

Багато людей думають, що краще: мати свій стиль чи не виділятися? І кожен вирішує по- своєму. Насправді, кожна людина – це індивідуальність. У кожного різні смаки, різну музику, читаємо різні книжки – усі ми індивидууми. Що краще для нас самих знаємо тільки ми і ніхто крім нас.

Деякі люди вважають, що краще не виділятися й злитися з сірим натовпом. Зараз таких людей називають”сірими мишами“. Давайте розглянемо чому ж їх так називають. Сірі тому, що вони не мають власної думки . Вони просто пливуть за течією життя, їм нічого не потрібно міняти, їм подобається їхнє сіре буденне життя. Вони намагаються не виділятися у натовпі і бути прозорими, ніби їх не існує . Миші тому, що дуже тихі, спокійні. Вони не виділяються тим, що грають їм відведену роль, наче в сценарії. Вони не прагнуть нічого змінювати , це їх сценарій.

 

Але це лише деяка частина людей, існують й інші люди , які вирішують, що життя одне і потрібно прожити його гідно. В них є свій стиль, свій погляд на життя, власна думка.

В кожній людині палає своя іскра. Вони можуть обожнювати малювати, писати, читати, співати, танцювати – в них є свій пил. Вони вирізняються поміж сірих людей, своєю яскравістю.

У людей, що мають свій стиль більше друзів. При кожній зустрічі з ними вони сміються, радіють життю. Вони виділяються. В них яскравіше життя. І це чудово. Вони відчувають життя, а не ховаються від реальності за гаджетами.

 

Щиро кажучи, на мій погляд краще бути яскравою особистістю, ніж ” сірою мишою”.

 

Запам’ятайте раз і назавжди ви – індивідуум. У вас має бути свій погляд на життя,власне почуття гідності,ваші ємоції, а не чужі. Ви не маєте постійно до когось прислухатися і робити те,що вам кажуть. Робіть те,що хочете ви. Це ваше життя і пам’ятайте воно одне. В нас немає часу прикидатися і бути тим ким ми не є. Ми не знаємо, що буде завтра, але в нас є сьогодні. Тож не будемо втрачати його марно. Вірте у свої сили і довіряйте своїм друзям. Живіть наповну.

 

Тененіка Даяна 10 – В 

thumb2-f17afd6279a9be82d1f2b5ad1b09a8c5

 

Imagine Dragons ” I’m So Sorry”

Залишити відповідь