ТОП 5 ЗИМОВИХ ВИДІВ СПОРТУ

Як казав один герой одного популярного серіалу: «Зима близько!» І ні, мені не збираються рубати голову. Просто я хотів нагадати, що з зимою приходять і зимні канікули, коли ніхто нічого не робить. Ой не виправдовуйся, я знаю, ти нічого не робиш на канікулах. То що ж робити ці два тижні? Сидіти вдома дивлячись про те, що «зима близько» не варіант, а тому чоботи на ноги, шапку на голову (не переплутай!) і гайда на вулицю, а щоб одноманітні сніжки тобі не набридли, ось тобі ТОП 5 ЗИМОВИХ ВИДІВ СПОРТУ:

5 місце: ХОКЕЙ. Якщо біля твого дому є каток, то там однозначно проходять хокейні матчі. Я зараз не про професійні, а про дворові. Бачиш таких, то хапай палку (то буде ключка) і гайда змагатися. Ну виб’ють пару зубів, ну то й що? Це шкільна романтика.

4 місце: ГІРСЬКОЛИЖНИЙ СПОРТ. Ну, тут є невелика проблемка: біля твого дому мають бути які-небудь гори. Але я думаю, мій любий читачу, для тебе це не проблема. В принципі, можна походити на лижах і по місцевому парку.

3 місце: СНОУБОРДИНГ. Чесно? Я не знаю чому він стоїть перед лижами, адже на сноуборді сильно по парку не покатаєшся. Може він просто популярніший зараз. Хочеш знати суб’єктивну думку? Лижі краще. Але, як то кажуть, на смак і колір…

2 місце: КАТАННЯ НА КОВЗАНАХ. На відміну від хокею цей вид спорту не потребує цілої команди. Якщо в тебе є ковзани, ти вже можеш йти на каток. Ковзай досхочу, тільки не падай. Боляче. Гіркий досвід.

1 місце: і моє улюблене проводження днів взимку * барабанний дріб * ти вгадав – КАТАННЯ НА САНЧАТАХ. Для цього тобі не знадобиться ані каток, ані горі у дворі твого дому. Згодиться будь-який більш-менш крутий схил. Заліз на верх того «Евересту», і вниз зі швидкістю світла. Ну, у всякому разі, коли мені було чотири, мені так здавалося. І знов наверх …

 

Ти питав у друзів що тобі робити взимку? Можеш не дякувати. Скоріш за все ти мене навіть не знаєш, а тому не буде приводу. Але все одно будь ласка. Тепер ти знаєш, що цієї зими серіали можуть почекати. Вийди на вулицю, побач світ в решті-решт.

Залишити відповідь