Крок до розвитку—велосипедна парковка

Рисунок1Чи потрібна біля школи велосипедна парковка?

Як то кажуть, «спорт – це життя». А який спорт є одним з найприємніших, якщо не велосипедний спорт?

От і я так подумав, ідучи до школи вранці. Якщо конкретно, то моя думка звучала приблизно так: «Чому я повинен іти  в школу пішки, якщо на велосипеді той самий шлях я подолаю в п’ять, ні, в десять разів швидше? Їзда на велосипеді ще й корисна, ні?»

Саме таке це питання зайняло мене на декілька днів. І … так, корисний, і навіть дуже. Так, наприклад, Сергій Цвєтков стверджує (цитую): «Катання на велосипеді приносить нашому організму величезну користь. Під час велосипедної прогулянки зміцнюються м’язи ніг і підвищується їх витривалість, поліпшується діяльність серцево-судинної і дихальної систем. Здійснюючи тривалі велосипедні поїздки на свіжому повітрі, ми змушуємо наші легені працювати в повну силу. При цьому кров збагачується киснем, який надходить до клітин головного мозку і інших життєво важливих органів. Особливо корисні заняття велосипедом людям, які багато курять. Завдяки посиленій аерації легенів під час катання, вони звільняються від токсичних речовин, одержуваних при вдиханні тютюнового диму. Їзда на велосипеді – це відмінний спосіб загартовування і підвищення імунітету.»
І тут я зрозумів, чому не можу приїхати до школи на велосипеді: мені його нема де залишити. Саме про це я б і хотів спитати тебе. Чи потрібна біля нашої школи велосипедна парковка?

Соцопитування учнів 7, 8, 9 та 10 класів, про те, чи варто нам робити велосипедну парковку біля школи. Опитавши 185 людей ми зробили висновок, шо цю ініціативу підтримують 77.5 % учнів!

ЗА ПРОТИ
77,5% – 151 людина 22.5% – 34 людини

 

Залишити відповідь