Креативні пам’ятники

Які асоціації викликає слово «пам’ятник»? На думку одразу спадають товстелезні томи підручників с історії  чи , можливо, скам’янілий Рисунок8падаючий Ленін, як символ поваги до людяності.
Окрім усім звичних історичних пам’ятників у світі існують дуже креативні скульптури. Не позичати їх і в Києві. Я провів опитування щодо незвичайних пам’ятників серед 674 киян.

Рисунок6Маємо ТОП-10 креативних пам’ятників у Києві та трохи далі.
Отже:

10 місце. Пам’ятник «каштанам» 1%

9 місце. Пам’ятник «коту Пантелеймону» 2%

8 місце. Пам’ятник «ожила сірнику» 3.3%

7 місце. Пам’ятник «студентській халяві» 7%

6 місце. Пам’ятник «жіночій красі» 7.4%

5 місце. «Ніс Гоголя» на Андріївському узвозі 9.1%

4 місце. Пам’ятник їжакові в тумані «конячка» 10.6%

3 місце. Пам’ятник «Закоханий ліхтарям» 11%. На Майдані Незалежності, неподалік від центрального скляного купола, відкрили Пам’ятник закоханим ліхтарям. Композиція являє собою лавку, на якій, обнявшись, сидять закохані ліхтарі. До них може підсісти будь-яка інша пара. Як вважає автор скульптури Володимир Білоконь, призначивши побачення саме в цьому місці, закохані можуть бути впевнені, що їхні почуття ніколи не охолонуть. Пам’ятник закоханим ліхтарям встановили напередодні Дня Святого Валентина. Організатори сподіваються, скульптура стане спеціальним місцем для зустрічі закоханих.

2 місце. Пам’ятник «жіночій сумочці» 23.5%. Є багато різних варіантів цих пам’ятників. Одні присвячуються величезним сумках в яких можна «загубитися»., Інші присвячуються дуже важким сумкам і виглядають вони як камінь у вигляді сумочки.

Перше місце зайняв пам’ятник «людині невидимці» (м. Екатеренбург), це своєрідний символ самотності. Сам монумент являє собою бронзову плиту розміром 1х1 метр. Також там можна побачити напис «перший в світі пам’ятник людині невидимці, герою роману Г.Уеллса, а також 2 відбитка ступень ніг.Рисунок7
Особисто мені здався цікавим пам’ятник «жіночій красі». Він являє собою макет землі в жіночій спідній білизні, які розміщені в формі материків. Розміри пам’ятника 2х2 метра, а вага 300 кг.

Олег Усик, 9-В

 

Залишити відповідь